Farmerio

Bratia Kovaříkovi oficiálne založili firmu v roku 2021, avšak prvé pokusy so spracovaním hmyzu a ich chovom začali už oveľa skôr. Než dosiahli pravý výsledok a finálnu chuť Farmerio chrumkavých červíkov, museli sa prehrýzť strastiplnou cestou plných pokusov a omylov. Výsledok ale stál za to, dokázali nájsť ten najlepší spôsob spracovania a preto vo finálnej podobe červíky disponujú nezameniteľnou orieškovou chuťou a vôňou.

"Než sme dosiahli ten pravý výsledok, aby naši Farmerio Chrumkaví červíci naozaj chutili skvele, mali vyváženú chuť, farbu a správne "chrumkli", tak veľa upražených červíkov končila v miskách našich domácich maznáčikov."

Peter vyštudoval ekonomickú fakultu VŠB v Ostrave, je tvorcom myšlienky založenia spoločnosti Farmerio a má pod palcom obchod, marketing a PR. Pavol naopak vyštudoval Vysokú školu poľnohospodársku v Brne, od malička sa venuje svetu hmyzu a je zodpovedný za výrobný proces spracovania, logistiku a komunikáciu s dozornými orgánmi. Niet divu, že firma šliape ako hodinky, bratia sa vo všetkom skvele dopĺňajú!

 

Čo firma ponúka?


Na ich e-shope môžete nájsť široký sortiment chrumkavých a lahodných červíkov v najrôznejších príchutiach. Za nás určite stojí za vyskúšanie príchuť pizze, gyrosu alebo cookies! Pre odvážnejších a milovníkov sladkého je tu čokoláda s chrumkavými červíkmi!

Produkty firmy Farmerio nájdete aj na našom eshope Grig.cz, tak utekajte a vložte si niečo aj do svojho košíka!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz