Veľkoobchodná spolupráca

Grig-velkoobchodni-spoluprace-jedly-hmyz-potraviny-krupavi-cervici-min

Konzumácia jedlého hmyzu zažíva v poslednom čase obrovský rozmach a počet ľudí, ktorí sa venujú entomofágii, rastie raketovým tempom!

Ak máte záujem využiť tento trend a spolu s nami ponúknuť svetu chutnú, výživnú a ekologickú alternatívu k súčasnej strave, ste na správnom mieste!

Chápeme, že každý je jedinečný a môže sa zapojiť iným spôsobom, preto ponúkame tieto formy spolupráce:

 

Vlastný obchod

Vlastníte zavedený e-shop alebo kamenný obchod a chceli by ste rozšíriť svoj sortiment o výrobky z jedlého hmyzu? Kontaktujte nás a získajte naše produkty za veľkoobchodné ceny!

 

Predaj pod vlastnou značkou

Máte záujem predávať naše špeciality z hmyzu pod vlastnou značkou? Môžeme pre vás vyrobiť tovar a v prípade potreby zabezpečiť balenie podľa vašich potrieb. Potom je na vás, aby ste tovar predali!

 

Predajné stánky

Letná brigáda alebo pravidelný príjem? Je to na vás! Či už chcete predávať naše výrobky na vianočných trhoch, festivaloch vína, hudobných alebo gastronomických festivaloch, ponúkame vám spoluprácu formou franšízy. Zisk z predaja je potom len váš!

 

Gastronómia

Chcete svoje jedlá ozvláštniť niečím, čo si vaši zákazníci budú dlho pamätať? Naše voľné cvrčky, červy a kobylky sú tu pre vás. Či už ich použijete na zdobenie sladkostí, alebo ich pridáte do cesta na pizzu, bude to výnimočný kulinársky zážitok. Vašej fantázii sa medze nekladú, tak sa do toho pustite!

 

Teambuildingy/spoločenské podujatia

Či už organizujete teambuilding alebo detský tábor, využite našu ponuku sušeného hmyzu a poskytnite svojim účastníkom nezabudnuteľný zážitok!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz