Kriket

Kriket je výsledkom budovania spoločného sna dvoch súrodencov Michiela a Anneleen z Belgicka. Ich cesta začala v roku 2018, kedy sa rozhodli svetu ukázať novú cestu udržateľného proteínu vo forme tyčiniek obsahujúci cvrčiu múku. V rámci crowdfundingovej kampane sa im podarilo vybrať potrebné finančné prostriedky na splnenie ich sna a oficiálneho začatia ich startupu.

 

Modernizácia portfólia produktov


Majitelia zdôrazňujú, že sa dlho a dôkladne zaoberali ich ponukou, pretože sa chceli uistiť, že sa na ich spoločný startup budú môcť ľudia dôverne spoľahnúť. Dôležité pre nich bola spätná väzba od ľudí a z daných odpovedí rozšírili ponuku o ďalšie zaujímavé a chutné produkty. V tyčinkách nahradili kakaový prášok za lahodnú a poctivú čokoládu, vďaka čomu zlepšili ešte viac ich kvalitu a chuť.

 

Prepracovanie a vylepšovanie značky


Počas procesu si uvedomili, že chcú oslovovať širšiu verejnosť s ohľadom na nové zmeny a zároveň pritom zachovať hodnotu ich značky. Preto ich rozhodnutie bolo spojiť sa s agentúrou Van Berlo, ktorá sa špecializuje na dizajn udržateľných produktov. Starostlivo skúmali všetky rôzne varianty od papierových obalov až po kovové plechovky. Záver bol ale jednoznačný a vlastne tak trochu prekvapivý. Nakoniec sa totiž rozhodli pre variant z plastu. Ten je totiž pre ich sortiment najekologickejším riešením. Na svoje obaly používajú tenký a ľahký mono plast, ktorý je navyše plne recyklovateľný.

Z hľadiska designu zobrali do úvahy spätnú väzbu z posledných dvoch rokov. Výsledkom tak sú svieže farby, zábavné ilustrácie a nápadité texty na všetkých obaloch produktov a nových webových stránkach.

 

A čo ich produkty?


Na našom webe Grig.cz môžete nájsť hneď niekoľko produktov týchto vynaliezavých súrodencov, ktorých ponuku budeme do budúcna ďalej rozvíjať. Pokiaľ máte radi sladké raňajky, môžeme Vám určite odporučiť čokoládovú granolu so slaným nádychom. Ako maškrtenie k televízii sa skvele hodí ich chrumkavé cvrčky s príchuťou cesnaku alebo papriky.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz