Nimavert balík belgických špecialít

Kód: 29097
12 hodnotení
32,50 €
Skladom
Môžeme doručiť do:
30.3.2023

Objavte kúzla Belgicka v exkluzívnom balíčku startupu Nimavert! V balíčku nájdete všetky produkty tejto značky a či už sa ho rozhodnete niekomu darovať, pribaliť si tieto produkty na výlet, alebo si ich len vychutnať v pohodlí pri televízii, zaručene Vás očarí svojou chuťou a krásnym spracovaním.

Detailné informácie

Ekologicky nenáročný chov
Ekologicky nenáročný chov
Nálož bielkovín
Nálož bielkovín
Obrovské množstvo živín a minerálnych látok
Obrovské množstvo živín a minerálnych látok
Udržateľný zdroj výživy
Udržateľný zdroj výživy

Podrobný popis

V balíčku nájdete:
1 x Sušené cvrčky v údenej príchuti
1 x Sušené cvrčky s príchuťou paradajka a bazalka
1 x Sušené cvrčky s príchuťou Cesnaku
1 x Sušené červíky v údenej príchuti
1 x Sušené červíky s príchuťou paradajky a bazalky
1 x Sušené červíky s príchuťou Cesnaku

O Nimaverte:
Nimavert je výsledkom živej diskusie medzi jej zakladateľmi Ničom Coenom a Maartenom Debie počas grilovania v lete 2010. Zaujímalo ich, prečo sa západoeurópsky trh zatiaľ nezdá byť pripravený konzumovať hmyz, zatiaľ čo ho celý svet už dávno zahrnul svojich jedálnikov. A tak sa po nejakom výskume a množstve brainstormingov rozhodli vyhrnúť si rukávy a chovať rôzne druhy hmyzu vo vlastnej garáži a pivnici. A výsledok? Šesť rokov pokusov a omylov vedúcich k rozhodnutiu odsunu od farmárčenia hmyzu a sústredenia sa iba na jeho prípravu. Rozhodli sme sa zatiaľ pracovať iba s múčnymi červami.

„Po veľkom testovaní a ochutívaní sme vyvinuli niekoľko produktov zo múčnych červov. Na konci roku 2019 sme prevzali spoločnosť Little Food, ktorá mala celý rad cvrččích produktov. Nimavert je pre všetkých, ktorí sú zvedaví objavovať chuť hmyzu a ktorí sú presvedčení, že si tiež zaslúžia miesto na našom tanieri. Koniec koncov, hmyz, a najmä múčne červy, sú alternatívnym a ekologicky šetrným zdrojom bielkovín, vitamínov a minerálov. Hmyzie výrobky a riad nemusí vyzerať ňu ako zvláštne, ani nemusí byť zložité. Jediné, na čom záleží, je chuť.”

Na Grig.cz Môžete nájsť hneď niekoľko produktov tejto belgickej dvojice, ktorých ponuku budeme do budúcna naďalej rozvíjať!

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Hmotnosť: 90 g
Zloženie: V popisu jednotlivých produktov
Krajina výroby: Belgicko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz